Videotéka

Tutoriál - Komiks: Úvodní strana

Tutoriál k tvorbě úvodní strany komiksu v programu canva.com

Tutoriál - Komiks: Tvorba komiksu

Tutoriál k tvorbě komiksu v programu canva.com

Tutoriál - Komiks: Tvorba bublin a textu

Tutoriál k tvorbě bublin a textu v programu canva.com

Tutoriál - Komiks: Vkládání bublin

Tutoriál ke vkládání bublin do komiksu v programu canva.com připravili žáci 2. skupiny (4. třída ZŠ Dobratice)

Tutoriál - Komiks : Komiksové rozhraní

Kde najdete a jak vložíte komiksové rozhraní v programu canva.com? To se dozvíte v tomto tutoriálu, který pro vás natočili žáci 2. skupiny DKM 4. a 5. třídy ZŠ Dobratice.

Tutorial - Komiks: Vkládání postav

Tutorial připravili žáci 2. skupiny DKM

Tutoriál - Fotografie: Zásady fotografování

Tutoriál - Fotografie: Vkládání fotek

V tomto videu se dovíte, jak v programu Photopea otevřít fotografii určenou k dalším úpravám. Video natočili žáci 2. skupiny DKM ( 4. a 5. třída ZŠ Dobratice).

Tutorial- Fotografie: Použití filtrů

Tutorial pro vás připravily žákyně 5. třídy z 2. skupiny DKM

Tutorial - Fotografie: Ořez fotky

Tutorial radí, jak oříznout fotografii v programu Photopea. Video natočili žáci 4. a 5. třídy ZŠ Dobratice z 2. supiny DKM.

Tutoriál - Fotografie: Práce s programem Photopea

Nevíte si rady, jak a kde upravit své fotografie. Žáci 1. skupiny (3.třída) Vám poradí jak si své fotografie rychle a jednoduše upravit v programu Photopea.

Tutoriál - Video: Jak natáčet video

Mnozí z nás si lámeme hlavu,s tím, jak natočit video. S touto otázkou nám mohou pomocí Kiki a Klárka, které v tom mají jasno!

Tutoriál - Video: Chyby při natáčení

Při natáčení videí se můžeme dopustit spousty chyb. Na pár chyb se nás snažili upozornit i František a Tom. Pojďme se dozvědět více a shlédnout, před čím konkrétně nás kluci varuji! Tutoriál připravila 1. skupina (3.třída ZŠ Dobratice)

Tutoriál - Video: Práce s programem Wevideo

Nevíte v jakém programu upravit své video? Děti z našeho klubu DKM vám jeden program k úpravě videa rádi představí! Zkuste díky tomuto tutoriálu i vy povznést svá videa na vyšší úroveň! Tutoriál připravila 1. skupina (3.třída ZŠ Dobratice)